ONLINE REZERVASYON
ONLINE
REZERVASYON
Anasayfa / Otelimiz / Konaklama

Eko Club Standart

Lunapark ve Aqupark’a yakın olan 3 katlı Club binasında bulunur. 1.kat odaların zemini seramik, 2.ve 3 kat odaların zemini halı kaplıdır. Duşlu banyo, merkezi sistem klima direkt hatlı telefon, saç kurutma makinası, mini bar, emanet kasası, uydu yayınlı TV (info ve müzik kanalı), balkon ve 3.kişiler için açıldığında yatak olabilen sofa mevcuttur.

Göl Evleri Suite

Villa tipi blokların 1. katında yer alan teraslı odalardır. 2 yatak odası, (2.odada açıldığında yatak olabilen 2 sofa), 1 oturma odası (1 açıldığında yatak olabilen sofa) ve salon kapısından girerek kullanabileceğiniz havuz içerisinde yer alan jakuziden oluşur. Tüm odaların zemini seramik olup,2 banyo (duşlu ), merkezi sistem klima, direkt hatlı telefon, saç kurutma makinesi, 2 mini bar, emanet kasası, her iki odada uydu yayınlı TV( info ve müzik kanalı) mevcuttur.

Göl Evleri Aile Lüx

Villa tipi blokların 1. ve 2. katında yer alan, odadan havuza direkt girişi mevcut olan (2.kat odalardan havuza giriş merdiveni mevcuttur), teraslı veya balkonlu odalardır. 2 ayrı yatak odası, koridor ve 1 banyodan oluşur. Tüm odaların zemini seramik olup, duşlu banyo, merkezi sistem klima, direkt hatlı telefon, saç kurutma makinası, her iki odada uydu yayınlı TV ( info ve müzik kanalı), emanet kasası, 1 mini bar mevcuttur.

Göl Evleri Standart Lüx

Villa tipi blokların 1. ve 2. katında yer alan, odadan havuza direkt girişi mevcut olan( 2.kat odalardan havuza giriş merdiveni mevcuttur), teraslı veya balkonlu odalardır. Tüm odaların zemini seramik olup, duşlu banyo, merkezi sistem klima, direkt hatlı telefon, saç kurutma makinesi, mini bar, emanet kasası, uydu yayınlı TV( info ve müzik kanalı), balkon ve 3.kişiler için açıldığında yatak olabilen sofa mevcuttur.

Göl Evleri Standart

Villa tipi blokların 3.katında yer alan, odadan havuza direkt girişi mevcut olmayan odalardır. Tüm odaların zemini seramik olup, duşlu banyo, merkezi sistem klima, direkt hatlı telefon, saç kurutma makinesi,uydu yayınlı TV (info ve müzik kanalı), mini bar, emanet kasası, balkon ve 3.kişiler için açıldığında yatak olabilen sofa mevcuttur.

Ana Bina Suit

 

Tümü deniz manzaralı odalarda, 1 yatak odası , 1 oturma odası ( 2 adet yatak olabilen sofa ) ,koridor, zemin halı kaplı, merkezi sistem klima, 2 banyo ( 1 tanesi jakuzili), direkt hatlı telefon, saç kurutma makinası, her iki odada uydu yayınlı TV( info ve müzik kanalı), 2 mini bar, emanet kasası, balkon mevcuttur.

Ana Bina Aile Odaları

İki yatak odası bulunmaktadır. Ana bina aile odaları halı kaplı olup banyo, merkezi klima, direkt hatlı telefon, fön, uydu yayınlı tv, info kanalı, müzik kanalı,mini bar, emanet kasa, balkon mevcuttur.

Ana Bina Standart Oda

Bütün odalar halı kaplı olup banyo hariç 30 m2, merkezi klima, direkt hatlı telefon, fön, uydu yayınlı tv, info kanalı, müzik kanalı, mini bar, emanet kasa, balkon ve üçüncü bir yetişkinin rahatlıkla yatabileceği ölçülerde, açıldığında yatak olabilen bir Sofa mevcuttur.

Foto Galeri