ONLINE REZERVASYON
ONLINE
REZERVASYON
Anasayfa / Otelimiz / Konaklama

Club Standart Lüks Oda

Lunapark ve Aqupark’ a yakın olan 3 katlı Eko Club binasında bulunur. 1.kat odaların zemini seramik, 2. ve 3.kat odaların zemini laminant kaplıdır. Duşlu banyo, merkezi sistem klima direkt hatlı telefon, saç kurutma makinası, mini bar, emanet kasası, uydu yayınlı TV (info ve müzik kanalı), balkon ve 2 adet tek kişilik yatak (istendiği zaman birleştirilebilir) 3.kişiler için açıldığında yatak olabilen çekyat mevcuttur.

Göl Evleri Suite

Villa tipi blokların 1. katında yer alan teraslı odalardır. 2 yatak odası, (2.odada açıldığında yatak olabilen 2 sofa), 1 oturma odası (1 açıldığında yatak olabilen sofa) ve salon kapısından girerek kullanabileceğiniz havuz içerisinde yer alan jakuziden oluşur. Tüm odaların zemini seramik olup,2 banyo (duşlu ), merkezi sistem klima, direkt hatlı telefon, saç kurutma makinesi, 2 mini bar, emanet kasası, her iki odada uydu yayınlı TV( info ve müzik kanalı) mevcuttur.

Göl Evleri Aile Lüx

Villa tipi blokların 1. ve 2. katında yer alan, odadan havuza direkt girişi mevcut olan (2.kat odalardan havuza giriş merdiveni mevcuttur), teraslı veya balkonlu odalardır. 2 ayrı yatak odası, koridor ve 1 banyodan oluşur. Tüm odaların zemini seramik olup, duşlu banyo, merkezi sistem klima, direkt hatlı telefon, saç kurutma makinası, her iki odada uydu yayınlı TV ( info ve müzik kanalı), emanet kasası, 1 mini bar mevcuttur.

Göl Evleri Standart Lüx

Villa tipi blokların 1. ve 2. katında yer alan, odadan havuza direkt girişi mevcut olan( 2.kat odalardan havuza giriş merdiveni mevcuttur), teraslı veya balkonlu odalardır. Tüm odaların zemini seramik olup, duşlu banyo, merkezi sistem klima, direkt hatlı telefon, saç kurutma makinesi, mini bar, emanet kasası, uydu yayınlı TV( info ve müzik kanalı), balkon ve 3.kişiler için açıldığında yatak olabilen sofa mevcuttur.

Göl Evi Standart Lüks Oda 3. Kat

Villa tipi blokların 3.katında yer alan, odadan havuza direkt girişi mevcut olmayan odalardır. Tüm odaların zemini seramik olup, duşlu banyo, merkezi sistem klima, direkt hatlı telefon, saç kurutma makinesi,uydu yayınlı TV (info ve müzik kanalı), mini bar, emanet kasası, balkon ve 3.kişiler için açıldığında yatak olabilen sofa mevcuttur.

Ana Bina Suit

 

Tümü deniz manzaralı odalar olup, 1 yatak odası, 1 oturma odası ( 2 adet yatak olabilen çekyat ) ,koridor, laminant kaplı, merkezi sistem klima, 2 banyo ( 1 tanesi jakuzili , 1 tanesi duşlu), direkt hatlı telefon, saç kurutma makinası, her iki odada uydu yayınlı TV( info ve müzik kanalı), 2 mini bar, WI-FI emanet kasası, balkon mevcuttur.

Ana Bina Aile Lüks Kara veya Deniz Manzaralı Oda

2 ayrı yatak odası (1. Yatak odası French Bed ve 2. Yatak odası Twin Bed ), koridor ve 1 adet duşlu banyodan oluşur. Tüm odaların zemini laminant kaplı olup, odalarda merkezi sistem klima, direkt hatlı telefon, saç kurutma makinası, her iki odada uydu yayınlı TV (info ve müzik kanalı), mini bar, WI-FI emanet kasası, balkon mevcuttur.

Ana Bina Standart Lüks Kara veya Deniz Manzaralı Oda

Tüm odaların zemini lamine parke kaplı olup, odalarda duşlu banyo, merkezi sistem klima, direkt hatlı telefon, saç kurutma makinesi, uydu yayınlı TV (info ve müzik kanalı ), mini bar, WI-FI,emanet kasası, balkon, 2 adet tek kişilik yatak (istendiği zaman birleştirilebilir) ve 3.kişiler için açıldığında yatak olabilen çekyat mevcuttur.

Foto Galeri